Chci prověřit své šance

Jistota, to je to, po čem každý z nás touží a co každému z nás schází. Mám to udělat, nebo ne? Risknu to, když výsledek je nejistý a neumím jej ovlivnit? Kdyby tak existovalo nějaké zařízení, které by nám před každým rozhodnutím řeklo: udělej to, nebo to vzdej.

My žádné takové zařízení nemáme, ani jej nepotřebujeme. Díky mnohaleté zkušenosti na trhu a hlavně díky znalostem našich právníků dokážeme dost přesně určit míru šancí na úspěch vašeho soudního sporu. To není vychloubání, to je matematický fakt. Tam, kde do sporu jdeme, býváme úspěšní ve více než 90 %. Tam, kde zjistíme, že naděje na úspěch je mizivá, nebo že z dlužníka stejně nikdo nic nedostane, do sporu nejdeme. Ano, říká se tomu „prověřování šancí na výhru“. Díky tomu se chráníme před zbytečnými výdaji. Díky tomu dáváme našim klientům poměrně jasné indicie, jestli do sporu (byť za naše peníze) jít, nebo to raději vzdát. Zázraky se totiž v reálném světě většinou nedějí a spravedlnost – byť pomalá – bývá nezávislá.

Proč tuto službu nabízíme

Chci prověřit své šanceProtože vkládáme do vašich soudních sporů své finanční prostředky, chráníme tím ty vaše. A protože o své peníze nechceme zbůhdarma přijít, prověřujeme hned v úvodu šance na výhru. Kromě nich také šance na vymahatelnost vašich nároků. Zdaleka ne vždy je totiž vyhraný spor opravdovým vítězstvím.

Službu ověřování šancí na výhru a vymahatelnost vašich nároků provádíme u každého klienta. Nás to chrání a klientovi je tato služba skvělým indikátorem a vlastně také rádcem. Když tým našich právníků řekne, že šance je mizivá, berte to, prosím, jako radu, že soudit se opravdu nemá smysl. Je to často smutné konstatování, ale vy dobře víte, že vám tím šetříme čas a zbytečné naděje.

Proto tedy chápejte, že po vás a vašem advokátovi (pokud ho nechcete doporučit námi) budeme chtít předložit veškerou dokumentaci k případu. Samozřejmostí – ze zákona i díky našemu kodexu – je, že se všemi daty zacházíme jako s přísně důvěrnými. Proto s vámi také uzavíráme Dohodu o předběžném posouzení a přípravě financování případu.

Co všechno tato služba zahrnuje

  • Posoudíme váš nárok z hlediska možné úspěšnosti soudního řízení (jestli lze spor vůbec vyhrát)
  • Posoudíme váš nárok z hlediska konečné vymahatelnosti (jestli je v případě úspěchu možné z dlužníka vaše peníze vůbec dostat)

Pro koho je služba určena

Službu prověření šancí na úspěch v soudním sporu rádi poskytneme kterémukoli našemu klientovi, který:

  • předloží veškerou dokumentaci k případu, pokud má advokáta, a je-li již vypracován, i koncept žalobního návrhu, resp. představí čeho, z jakého důvodu a v jaké výši se domáhá.
  • uzavře Dohodu o předběžném posouzení a přípravě financování nákladů případu

Jak tuto službu získat

Nemůžete financovat své právo na spravedlnost soudní cestou? Zavolejte, nebo napište.

Nechcete platit soudní, či mimosoudní řešení své pohledávky z vlastních peněz? Zavolejte, nebo napište.

Nejste si jisti, jestli zrovna váš problém má šanci na úspěšné vyřešení soudní cestou? Zavolejte, nebo napište, jsme připraveni Vám pomoci…

Jak to vidí klienti

Řeknu to stručně. Chtěla jsem s pomocí Procesinvestu a jeho financování nákladů mého sporu získat zpět své peníze. Soudní cestou, legálně, tak jak se má. Když hned v úvodu prověřili mou kauzu a řízení zafinancovali, řekla jsem si: tohle se asi povede. A opravdu, spor jsem se svým právníkem vyhrála! Oni to v Procesinvestu opravdu pečlivě prověřují, vždyť do toho dávají své vlastní peníze!

Zdeňka Krátká, majitelka firmy, Plzeň