Chci financovat náklady soudního sporu

Mnozí z vás to možná znáte z vlastní zkušenosti. Dodali jste zboží, poskytli jste službu a nebylo vám zaplaceno. Váš účetní vás stále upozorňuje na nutnost řešení pohledávky, ale vám se to zdá neproveditelné. Někomu jste půjčili větší finanční obnos a dlužník se najednou k vrácení peněz jaksi nemá. Bývalý zaměstnavatel vám nechce vyplatit odstupné, na které máte smluvní nárok. Prodali jste nemovitost a poslední dohodnutá splátka pořád nepřichází. Váš dlužník stále slibuje, ale nikdo není schopen z něj Vaše peníze získat zpět.

Zkrátka, vaší poslední možností je obrátit se na soud. Ale soudní řízení není levná záležitost. A vy v tuto chvíli nemáte možnost, nebo možná ani nejste ochotni, nebo se obáváte hradit výlohy ze svého. Proč také riskovat neúspěch a utrácet další, vlastní peníze?

Proč tuto službu nabízíme

Chci financovat soudní spor

Společnost Procesinvest vstoupila – po řadě evropských zemí – také na český trh s cílem pomáhat financovat lidem jejich právo na spravedlnost. V mnoho případech je totiž soudní spor jediným řešením, jak se domoci vlastních oprávněných nároků a získat tak zpět své peníze. A právě v případech, kdy byste se museli z finančních důvodů svého oprávněného nároku vzdát, přicházíme na scénu my. My, naši právníci, jejich znalosti a naše peníze, které jsou připraveny pro vás. Každý by měl mít možnost domoci se svých práv. Není totiž vaší povinností mít peníze na soudní řízení. Není nutné se vyznat ve složitém soudním systému. Vy se věnujte svým věcem a starosti o financování nákladů soudního, rozhodčího či správního řízení nechte na nás.

Aby bylo jasno…
Procesinvest není pojišťovna, ani banka, neposkytujeme půjčky. A už vůbec nemáme nic společného s těmi, kteří za vás vymáhají na komsi vaši pohledávku. Jsme právní a finanční organizace, jejímž posláním je financovat náklady soudních sporů, ve kterých jde o vaše finanční či penězi ocenitelné nároky.

Co všechno tato služba zahrnuje

 • Financujeme náklady soudních, rozhodčích, správních a dalších řízení.
 • Financujeme takové spory (či mimosoudní jednání), kde vaše nároky spočívají v penězích (nebo jiném, finančně ocenitelném plnění)
 • Financujeme také mimosoudní řešení vašich pohledávek právní cestou
 • Financujeme náklady soudních sporů na území ČR i v zahraničí – u sporů mimo ČR financujeme a zprostředkováváme právní zastoupení v dané zemi
 • Financujeme honoráře advokátů, soudní poplatky, znalecké posudky apod.
 • A co je nejdůležitější – případný neúspěch je náš problém, který bude stát peníze nás, nikoli vás.

Pro koho je služba určena

Naše služby financování nákladů soudních sporů rádi poskytneme kterémukoli našemu klientovi:

 • Který z jakéhokoli důvodu nemůže, nebo nechce financovat své soudní nároky ze svého
 • Který chce soudní cestou uplatnit své nároky přesahující 500.000,-Kč nebo 25.000,-€
 • Který se chce formou mimosoudní domoci svých nároků ve výši přesahující 200.000,-Kč nebo 10.000,-€.
 • Který by v případě neúspěchu u soudu nemohl splatit úvěr, který právě na tento soudní spor u někoho získal.
 • Který podepíše Dohodu o předběžném posouzení a přípravě financování případu

Jak tuto službu získat

Chci financovat soudní spor

Nemůžete financovat své právo na spravedlnost soudní cestou? Zavolejte, nebo napište.

Nechcete platit soudní, či mimosoudní řešení své pohledávky z vlastních peněz? Zavolejte, nebo napište.

Nejste si jisti, jestli zrovna váš problém má šanci na úspěšné vyřešení soudní cestou? Zavolejte, nebo napište, jsme připraveni Vám pomoci…

Nebo rovnou vyplňte vstupní informační dotazník a my se Vám ozveme zpět.

Jak to vidí klienti

Měl jsem smůlu, udělal jsem obchod a partner mi nezaplatil. Právo bylo podle mého advokáta na mé straně. Ale když jsem zjistil, kolik to stojí s někým se soudit, chtěl jsem to vzdát. Však už jsem v životě přišel o peníze víckrát. Pak mi známí poradili, ať zkusím nějakou banku. Banky vám sice na soud půjčí, požadují však zajištění a vrácení peněz v každém případě. Z čeho bych pak půjčku splatil kdybych neuspěl? Když jsem na internetu objevil webové stránky firmy Procesinvest, měl jsem jisté obavy, hlavně z toho, kolik mě jejich služby budou stát. Když mi ale jejich právníci vysvětlili, že proces zafinancují a svou odměnu si vezmou až z vysouzené částky, už jsem neváhal. Odborníci posoudili naše šance a dokonce mi i naznačili jak najít toho pravého advokáta. Tím jsem měl o starost méně. . Nakonec jsme vyhráli, já získal zpět své peníze a Procesinvest z nich obdržel dohodnutou část. Bez nich bych se nejen nesoudil, ale jsem si jist, že bych spor ani nevyhrál.

M. Novotný, živnostník, Zlín